Bilgisayar Alış Satış ve Teknik Destek

Bilgisayar Satış

Uygun fiyat ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile istediğiniz özellik  ve markalarda masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve tablet bilgisayarlar, çevre birimleri ve network cihazları satışı yapılır. Satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

 

Satışını Yaptığımız Donanım Ürünleri :

Sunucular, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, nokta vuruşlu / lazer / network / çok fonksiyonlu yazıcılar, tarayıcılar, yedekleme üniteleri,  ups (güç kaynağı), modemler, kablosuz ağ cihazları, temel ağ cihazları, kablolama alt yapısı yapılmaktadır.

 

 

Bilgisayar sahibi olmak oldukça kolaylaştı. Ancak alım yapılan firmaların ön planda satış karını görmeleri ve satış sonrası yetersiz teknik destek imkanı sunmaları, bilgisayar sahiplerini çileden çıkarıyor. Firmamız bilgisayar satışı da yapıyor olmasına rağmen nerden alınmış olursa olsun bilgisayarı ile sorun yaşayan tüm kullanıcıların 7 gün 24 yanında olmak amacı ile size telefonunuz kadar yakınız… Her türlü kurulum, arıza tespit ve onarımı için ister adresinize çağırın isterseniz servis merkezimize müracaat edin sorununuzu çözelim.

Bunun yanında küçük ve orta ölçekli şirketlerin, yaşayabilecekleri; Windows tabanlı Network, Bilgisayar sistemlerinin donanım ve yazılım yönetimi problemlerine yönelik deneyimli bir teknik eleman bulundurmaları şirket maliyetlerini arttırmakta ve kaynak kaybına yol açmaktadır. Hizmetimiz kapsamı içerisinde bulunan şirketler sistemlerini güvence altına almak için teknik servis ve destek hizmeti alarak faaliyet alanları dışına çıkan mali kayıpları’ da önlemektedir. Firmamız şirketlerin gerek gördükleri ve talep ettikleri hizmetler konusunda anlaşmalar yapmaktadır.

600x338iste-dunyanin-en-cok-bilgisayar-satan-sirketleri