Taahhüt

Taahhüt

Anahtar teslim projelerimizle exproof taahhüt işlerinizi ekonomik, pratik, çözüm odaklı ve profesyonel bir biçimde tamamlıyoruz. Projelerimiz montajlar sonrası Çalışma Bakanlığınca görevlendirilmiş mühendis ekibimiz tarafından denetlenerek kaşelenmektedir.

Periyodik Kontrol

60079-14, 60079-17, 60079-19   standartları ve gerekli revizyondan sonraki standartlara göre  yapılan periyodik kontrollerimizi işletme güvenliğini önemseyerek gerçekleştiriyoruz. Periyodik kontrollerimiz alanında uzman kadromuz tarafından eksik veya hatalı malzemelerin tanımlanması, işletmenin exproof anlamında tam olarak güvenli hale getirilmesi ve işçi güvenliğinin sağlanması amacı ile yapılmaktadır. Kontrol sonrası denetlere eşlik ederek exproofa dair her anlamda yanınızda oluyoruz.

atex[1]

HAVALANDIRMA PROJELERİ

Solunabilir ve temiz bir hava sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazıdır. Bir çok nedenlerden dolayı kirlenmiş olan havayı, solunabilir yapmak ve sizden uzak tutmak için çalışıyor ve bunu kendi işimiz olarak benimsiyoruz Havalandırma Sistemleri iyi yalıtım önlemlerinden dolayı dış ortamla arasında az ve veya yetersiz hava değişimi gerçekleşen binalara uygulanabilir. Havalandırma düşük enerji’ ve pasif ev uygulamalında standart hale gelmiştir

ELEKTROSTATİK TOZ BOYA TESİSLERİ

  • Isıtma ünitesi termobloklu olup yanma odası 310 kalite paslanmazdan imal edilmiştir.
  • Max ısıtma gücü 250° dir.
  • Sistemde mazot brülörü ve doğalgaz brülörü kullanılabilir
  • Isıtma ünitesinde TSE, CE onaylı brülörler kullanılmaktadır.
  • Gövde panellerinde 60 mm, cehennemlik kısımlarında ise tamamen taş yünü kullanılmaktadır.
  • Üst ortadan ayarlı menfez üflemeli sıcak hava kanalı alt dip kısımdan sıcaklığı emerek sirkülasyon sağlamaktadır.
tozboya
yasboya

ENDÜSTRİYEL YAŞ BOYAMA SİSTEMLERİ

  • Boya  kabinlerimiz:
    Boya kabini: oto boya kabini, su perdeli boya kabini, pozitif basınçlı boya kabini, boya ve kurutma kabini sistemleri  refaranslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Endüstriyel boya kabinlerinde ki çözümlerimiz için proje ve keşif için ek ücret talep etmeden size uygun boya tesisi projesini ve teklifini sunuyoruz.